- Video













CCA FL A - 有线降噪耳机,入耳式高保真耳机,动圈单元耳机,强劲低音耳机,3.5mm插头,适用于音乐家、发烧友、歌手、DJ、音乐和游戏
SKU: se260226174727796713230
Price and availability
起價
NT$347
顏色
沒有麥克風
帶麥克風
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
沒有麥克風
帶麥克風
| Material | ABS |
| Pattern Type | Letter |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Hook |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Music Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Detachable |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260226174727796713230 |
Brand Name: C C A
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/COOL-CHIC-AUTO-sc-0141983648.html
Quality: 4694355 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.