- Video











CRA+ 入耳式监听耳机,采用专利超薄振膜动圈驱动单元,音质清晰,低音浑厚,有线耳塞配有可拆卸防缠绕线缆。
SKU: se260226173644944245317
Price and availability
起價
NT$661
顏色
沒有麥克風
帶麥克風
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
起價
沒有麥克風
帶麥克風
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Hook |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Music Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Detachable |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260226173644944245317 |
Brand Name: C C A
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/COOL-CHIC-AUTO-sc-0141983648.html
Quality: 2631293 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.