Author: t***2
Date:
Review: great headphones, great price sounds as good as expensive earbuds and very comfortable
顏色: 黑色
| Material | ABS |
| Model | JBL C200SI |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Blue |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Tangle free |
| Water Resistance Level | IPX3 |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25081083480383750 |
Brand Name: JBL
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/JBL-sc-014480972.html
Quality: 3056004 people said the quality is very good!
Author: t***2
Date:
Review: great headphones, great price sounds as good as expensive earbuds and very comfortable
顏色: 黑色
Author: A***a
Date:
Review: The sound is so well-balanced, it's perfect for all types of music
顏色: 灰色
Author: v***c
Date:
Review: it's decent, louder bass sound and the delivery arrived sooner than i expected.
顏色: 黑色
Author: m***4
Date:
Review: Just as pictured. Love the brand
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.