
CHEERFLOR Embossed Single Color Blush, Cheeks Powder Blush, Smooth Mate Face Blush, Light, Smooth, Facial Beauty Cosmetic Makeup
SKU: sb25070897426671171
Price and availability
NT$205
顏色:CFR1196
大圖





抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護






| Color | CFR1196 |
| Benefits | Highly Pigmented |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Powder Blush |
| Finish | Matte |
| 高度 | 6 cm |
| 長度 | 6 cm |
| 淨重 | 6 g |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb25070897426671171 |
Brand Name: CHEERFLOR
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/CHEERFLOR-sc-0144557722.html
Quality: 9566798 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.