Author: x***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這款腮紅很好看又漂亮
顏色: 1067春日晨光
尺寸: 均碼









| Color | 1064 Rose |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Powder Blush |
| Finish | Shimmer |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 5.8 cm |
| 淨重 | 6 g |
| 寬度 | 5.8 cm |
| SKU | sb2308022931857536 |
Brand Name: COLORROSE
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/COLORROSE-sc-014171103.html
Quality: 3797519 people said the quality is very good!
Author: x***7
Date:
Review: 這款腮紅很好看又漂亮
顏色: 1067春日晨光
尺寸: 均碼
Author: 滿***足
Date:
Review: 物美價廉多次回購 讚
顏色: 1067春日晨光
尺寸: 均碼
Author: c***5
Date:
Review: 貨品很好 很優秀 買的東西太多 沒時間一一評論
顏色: 1069櫻花街頭
尺寸: 均碼
Author: c***5
Date:
Review: 貨品很好 很優秀 買的東西太多 沒時間一一評論
顏色: 1066夢幻泡泡浴
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.