
CP81 安卓平板电脑,8英寸WiFi平板电脑,安卓14系统/RK3326S四核1.5GHz处理器/2GB内存/32GB存储/1280x800 IPS高清触摸屏/2MP+2MP双摄像头/2.4G WiFi/蓝牙4.0/4000mAh电池/支持512GB SD卡扩展(不含适配器)
SKU: se2412110639486962
Price and availability
NT$1,137
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412110639486962 |
Brand Name: Coopers
Quality: 6004433 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.