Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exelente
顏色: Black+Orange

8GB+256GB
| Color | Black+Orange |
| RAM | 8G |
| Interface | Type C |
| Brand | Cubot |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | DotDisplay FHD+ |
| Rear Camera | 100MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G88 |
| SKU | sw2411187756086868 |
Brand Name: CUBOT
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/CUBOT-sc-0141798961.html
Quality: 574240 people said the quality is very good!
Author: c***6
Date:
Review: exelente
顏色: Black+Orange
Author: f***l
Date:
Review: excelente
顏色: Black+Orange
Author: r***8
Date:
Review: el diseño esta muy genial, pero si resiste caidas y golpes. el unico pero es que no trae entrada para auxiliar.
顏色: Black+Orange
Author: 5***3
Date:
Review: llego en perfecto estado, super contento con mi nuevo celular
顏色: Black+Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.