
Cappuvini Crystal Bright Lip Oil,Transparent Shine Shimmer Mirror Glass Lip Lipstick Base Lip Gloss
SKU: sb25091626030524351
Price and availability
NT$102
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Dusty Pink |
| Benefits | Moisturizing |
| Finish | Glossy |
| Texture | Liquid |
| 高度 | 2.1 cm |
| 長度 | 7.6 cm |
| 淨重 | 3 g |
| 寬度 | 2.1 cm |
| SKU | sb25091626030524351 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.