
CeraVe Sa Renewing Cleanser (Facial) 16 Oz. # 020 (Light Beige)16 Oz.
SKU: sb2410104815990737
Price and availability
NT$788
尺寸
16 盎司.
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

16 盎司.
| Texture | Liquid |
| Color | 16 Oz. |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | Normal |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 4 cm |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| SKU | sb2410104815990737 |
Brand Name: CeraVe
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/CeraVe-sc-014252030.html
Quality: 5525042 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.