Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: cool Hair Softness: great Comfortable to wear: perfect
顏色: 自然色&黑色系


150Density 3*1
8 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 120 g |
| 頭圍 | 56-59 cm |
| 長度 | 20.32 cm |
| SKU | sb2407126452160686 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9441946 people said the quality is very good!
Author: t***a
Date:
Review: Value for money: cool Hair Softness: great Comfortable to wear: perfect
顏色: 自然色&黑色系
Author: m***e
Date:
Review: the wig is beautiful and soft
顏色: 自然色&黑色系
Author: b***9
Date:
Review: My wife loves it
顏色: 自然色&黑色系
Author: g***1
Date:
Review: Perfect to say the least..
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.