Author: 7***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 淡淡的超愛!買第二次了~超愛!
顏色: Carnation Dreams
尺寸: 均碼







| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Scarlet Sunset |
| Texture | Bouncy |
| Type | Cream Blush |
| 高度 | 1.8 cm |
| 長度 | 4.97 cm |
| 淨重 | 7.5 g |
| 寬度 | 4.97 cm |
| SKU | sb2304270747870478 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9840505 people said the quality is very good!
Author: 7***0
Date:
Review: 淡淡的超愛!買第二次了~超愛!
顏色: Carnation Dreams
尺寸: 均碼
Author: i***3
Date:
Review: 顏色真的美哭太漂亮了,質地滑順,延展性很好,價格又便宜,也沒有臭臭的味道,拿來當唇彩比當腮紅好用👍🏼
顏色: Rose Meadow
Author: s***1
Date:
Review: 包裝很好看,顯色度很夠,所以包色了
顏色: Afternoon Peach
Author: j***7
Date:
Review: 非常好看 每個顏色都很美 還有淡淡甜甜的味道 氣色很好
顏色: Afternoon Peach
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.