
全新
樱桃甜点泡腾浴球套装 | 粉色蛋糕造型泡泡浴盐球 | 可爱女孩泡泡浴 | 保湿香氛浴球礼盒套装
SKU: sb260507165438486992951
Price and availability
NT$144
香味:
甜香
規格
蛋糕浴球
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

蛋糕浴球
| Texture | Dry |
| Scent | Sweet Scent |
| Dissolving Color | Multicolor |
| Scent Type | Sweet Aroma |
| Function | Moisturizing |
| 高度 | 8.1 cm |
| 寬度 | 14.8 cm |
| 長度 | 4.2 cm |
| 淨重 | 8.1 g |
| SKU | sb260507165438486992951 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.