
Chic Loose Wave Short Curly Pixie Cut Wigs For Women Human Hair Brazilian Loose Curly Wigs Full Machine Made Pixie Cut Wig Glueless Wigs 6 Inch
SKU: sb25050511303304831
Price and availability
NT$817
假髮長度
6英寸
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6英寸
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Loose Wave/Loose Body |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 96 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb25050511303304831 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.