
别致的白色长直假发 26 英寸中分款式万圣节圣诞节假发逼真自然易护理耐热合成纤维假发女士日常佩戴派对假发角色扮演服装假发音乐节表演百搭款式适合所有种族
SKU: sb25090521989064967
Price and availability
NT$319
規格
1PC
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1PC
26 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25090521989064967 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.