
全新
辣椒味润唇油,高度保湿,持久妆效,唇部彩妆
SKU: sb260428223007036676079
Price and availability
NT$55
口味:
微辣唇油
顏色
紅色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

紅色
| Skin Type | All Skin Types |
| Flavor Name | Mildly Spicy Lip Oil |
| Ingredients Attributes | Cruelty-Free |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Texture | Oil |
| Type | Lip Essences |
| 直徑 | 3 cm |
| 高度 | 8 cm |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 淨容量 | 4.5 ml |
| SKU | sb260428223007036676079 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.