Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實品和照片一樣 謝謝你們🙏🏻
顏色: 米色
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 61 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| SKU | sb2307202866558759 |
Author: c***e
Date:
Review: 實品和照片一樣 謝謝你們🙏🏻
顏色: 米色
Author: a***1
Date:
Review: 不錯用
顏色: 米色
Author: 1***8
Date:
Review: super good especially for the price get them!!! easy to curl and to put in
顏色: 彩色
Author: m***7
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: suits me perfectly would recommend
顏色: 米色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.