
Clive Christian No. 1 Feminine Original Collection 1.6oz
SKU: sb2410109283699127
Price and availability
NT$21,131
尺寸
1.6盎司
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1.6盎司
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | 1.6oz |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| 長度 | 4 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 18 cm |
| SKU | sb2410109283699127 |
Brand Name: Clive Christian
Quality: 1756720 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.