Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: สินค้าคุณภาพดีลิขสิทธิ์โค้กแท้
顏色: 紅白色
尺寸: Type C
![Coca-Cola 可口可乐 C16 星空系列 60W USB C 转 C 数据线,[1 米/3.3 英尺] 尼龙编织快充线,480Mbps 数据传输,Type-C 转 Type-C 充电线 - 紅白色 - 查看 1](https://img.ltwebstatic.com/v4/j/spmp/2026/03/20/fb/177398921629bd09192023bab4c8a3eaa3cbc715b9_thumbnail_900x.webp)
A
Type C
| Material | Aluminum Alloy |
| Length | 1m |
| Color | Red and White |
| Interface | Type C |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260320141783846816237 |
Brand Name: Coca-Cola
Quality: 5105878 people said the quality is very good!
Author: w***0
Date:
Review: สินค้าคุณภาพดีลิขสิทธิ์โค้กแท้
顏色: 紅白色
尺寸: Type C
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.