
全新
梳子组合套装,轻松抚平毛躁秀发,轻松梳理打结蓬乱的头发,适合旅行和日常使用。
SKU: sb260513160838537746677
Price and availability
NT$129
規格
6Pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6Pcs
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Black |
| Type | Wide Tooth Comb |
| 長度 | 24 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 厚度 | 5 cm |
| SKU | sb260513160838537746677 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.