
Combs
SKU: sb25092444641470870
Price and availability
NT$557
尺寸
均碼
規格
1PC
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

均碼
1PC
| Pattern Type | Cartoon |
| Hair Type | Normal |
| Color | Multicolor |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Benefits | Cruelty-Free |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 10 cm |
| SKU | sb25092444641470870 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.