Author: j***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2411226336251112 |
Overall Rating: 4.60/5
Author: j***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色
Author: x***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable and easy to wear, stylish!
顏色: 金色
Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色 | 1 photo(s)
Author: a***s
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
顏色: 金色