
Coopers 10.1英寸安卓14平板电脑,RK3326S四核1.6GHz处理器/2GB内存/32GB存储/2.4G WiFi+WiFi 6/蓝牙5.2/FHD IPS触控屏/200万像素+500万像素双摄像头/Type-C接口/重力感应器/6000mAh电池/支持1TB SD卡扩展(不含适配器),黑色
SKU: se2412119493990653
Price and availability
NT$2,006
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2412119493990653 |
Brand Name: Coopers
Quality: 697106 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.