Author: q***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超棒的音質跟畫質
顏色: 深灰色

32GB
2GB
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Dark Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2403079166117841 |
Brand Name: Coopers
Quality: 7984494 people said the quality is very good!
Author: q***1
Date:
Review: 超棒的音質跟畫質
顏色: 深灰色
Author: c***2
Date:
Review: 尚可,還是感受是否優?😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
顏色: 粉色
Author: w***4
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 深灰色
Author: t***e
Date:
Review: i was surprise in affordable price this tab was excelent.good quality,nice feature😊 thank you seller.
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.