
角色扮演超長直筒人造假髮帶劉海和1入組假髮帽
SKU: sb2303142392866200
Price and availability
NT$493
假髮長度
38 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

38 inch
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 455 g |
| 長度 | 100 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2303142392866200 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.