- Video











角色扮演假发 玛奇玛假发 橙红色渐变长直假发 女士合成假发 带刘海 耐热纤维假发 头发,送给女孩的礼物,夏季毕业礼物,现成礼物,万圣节圣诞节礼物
SKU: sb260421145468472053745
Price and availability
NT$281
顏色:臟橘色
大圖
假髮長度
26 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260421145468472053745 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.