Author: u***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 有點短了一些些些些 應該買2m
顏色: 彩色
尺寸: 1m
USB-C to Lightning
1m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2412202029200252 |
Brand Name: D8
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/D8-sc-0141762590.html
Quality: 7127803 people said the quality is very good!
Author: u***w
Date:
Review: 有點短了一些些些些 應該買2m
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: A***l
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: m***2
Date:
Review: 🥹😍😙🥹😍😍🥹😝🥹😝😍🥹😇🥹😇😇😙😃😙😃🙂🙂😙🙂😙😃🙂😃🙂😙😃😙😃🙂😍🥹🥹🥹🙂🙂🥹😍🥹😍😙😍😜😍😜🥹😍😅😍😜😜🥰🥰😜😅😜🥰😅😍😜😅😍😅😜
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.