Author: m***s
Date:
Review: Exactly what I paid for
顏色: 彩色
尺寸: 0.25m
0.25m
Lightning
| Material | Copper |
| Length | 0.25m |
| Features | Slow Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2401162499851903 |
Brand Name: D8
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/D8-sc-0141762590.html
Quality: 8723809 people said the quality is very good!
Author: m***s
Date:
Review: Exactly what I paid for
顏色: 彩色
尺寸: 0.25m
Author: a***0
Date:
Review: Looks just like the picture. I am very happy with this purchase.
顏色: 彩色
尺寸: 0.25m
Author: c***y
Date:
Review: I didn’t realize it was a set of 3. Very happy with them!
顏色: 彩色
尺寸: 0.25m
Author: l***y
Date:
Review: I love them.. i use it for my car. Apple play. They are cute and the size is perfect
顏色: 彩色
尺寸: 0.25m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.