Author: r***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: واووووووووووووووووووووو
顏色: 彩色
尺寸: 1m
起價
1m
橘色
灰色
| Material | Copper |
| Batteries Included | No |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260204102339763847347 |
Brand Name: D8
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/D8-sc-0141762590.html
Quality: 5766750 people said the quality is very good!
Author: r***6
Date:
Review: واووووووووووووووووووووو
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: d***4
Date:
Review: Exactly the same as the picture 📸
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: d***4
Date:
Review: Exactly the same as the picture 📸
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.