
DECO 49 Curved Ultrawide Monitor DQHD 5120x1440, 120Hz, 65W USB-C, KVM, HDR
SKU: se260327215343174424570
Price and availability
NT$21,761
插頭(電壓)
美規A型插(110-127V)
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

美規A型插(110-127V)
| Resolution | 5120 x 2160 |
| Color | Black |
| Power Supply | Wall Plug |
| Type | Desktop Monitors |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 49" |
| Screen Size Range | 39" and Up |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se260327215343174424570 |
Brand Name: DECO
Quality: 3289542 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.