Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: これは買って正解!髪もサラサラで形も綺麗だし、インナーカラーも入ってて、めっちゃいい感じ。
顏色: 挑染棕色
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2410190223789813 |
Author: a***6
Date:
Review: これは買って正解!髪もサラサラで形も綺麗だし、インナーカラーも入ってて、めっちゃいい感じ。
顏色: 挑染棕色
Author: 8***y
Date:
Review: 髮型時尚度: ♥️♥️3344♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 挑染金色
Author: 8***y
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 挑染金色
Author: m***0
Date:
Review: sobrang ganda nitong wig n to kz hindi mabigat s ulo at manipis lng xia at maganda din ang kulay... Worth it nman... Salamat shein...
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.