
Latitude 3410 i5-10210U 16GB DDR4 512GB NVMe SSD MX230 2G 獨顯 14 吋 FHD 螢幕 4.2GHz 睿頻 高階商務二手辦公室本 深灰色商務二手辦公本 深灰色
SKU: se260120105315527863313
Price and availability
NT$9,780
內存容量
512GB
處理器
Intel Core i5
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

512GB
Intel Core i5
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | None |
| Condition | Used - Good |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Dark Grey |
| Brand | Dell |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Core i5 |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 16GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260120105315527863313 |
Brand Name: Dell
Quality: 9290835 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.