Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材料質感我很喜歡,亮度也夠,可能會再回購。
顏色: 白色
白色
H7
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260228170363038617129 |
Author: a***2
Date:
Review: 材料質感我很喜歡,亮度也夠,可能會再回購。
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.