
全新
双头粉底遮瑕刷,圆锥形无瑕刷,适用于液体、膏状、粉状遮瑕产品,轻松晕染。
SKU: sb260420111894755500022
Price and availability
NT$37
規格
2pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2pcs
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Contour Brushes |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| SKU | sb260420111894755500022 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.