- Video








EELHOE 30片艾灸提腿贴,紧致大腿,雕塑肌肉,塑形腿部贴片,帮助改善腿部线条,柔软贴合身体曲线,运动时不易脱落,植物草本萃取,方便携带。
SKU: sb260325162028493006370
Price and availability
NT$54
規格
30PCS
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
30PCS
| Material | Non-woven Fabric |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Olive Green |
| Function | Massage |
| Type | Massage Stick |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb260325162028493006370 |
Brand Name: EELHOE
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/eelhoe-sc-0141760788.html
Quality: 918287 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.