
ELAE 6 Pairs Fluffy False Eyelashes Natural Faux Mink Strip 3D Lashes Pack 69/1000
SKU: sb251206358635988676
Price and availability
NT$203
顏色:白色
大圖



款式
濃密款
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護




濃密款
| Material | Synthetic Fiber |
| Color | White |
| Number of Lashes | 6 Pairs |
| Special Selling Point | None |
| Type | Full Strip Lashes |
| 直徑 | 2 cm |
| 套組大小 | 20*16*2 cm |
| 睫毛長度 | 2 cm |
| SKU | sb251206358635988676 |
Brand Name: ELAE
Quality: 2112184 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.