Author: q***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快速!價格搭配折扣券很便宜,但有些產品沒辦法使用折價卷很可惜。
顏色: 黑色
尺寸: 2m

起價
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 100W |
| SKU | se2310050403355899 |
Brand Name: ESSAGER
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/ESSAGER-sc-014444899.html
Quality: 3350696 people said the quality is very good!
Author: q***4
Date:
Review: 出貨速度快速!價格搭配折扣券很便宜,但有些產品沒辦法使用折價卷很可惜。
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: d***博
Date:
Review: 買過好幾次了這個牌子的線材感覺品質就是很穩定,感覺比賣多多還好用
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Author: 紫***星
Date:
Review: 圖片與商品相符質感很好,可以推薦購買
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: r***n
Date:
Review: 出貨速度很快,到貨時間也與預期的很相近,貨到付款實在很方便,商品的品質看起來也相當不錯。
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.