Author: a***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 雖未使用,但是對在S H I E N購買的東西很有信心
顏色: 粉綠色
尺寸: 2m

0.25m
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Purple Green |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25051645714773843 |
Brand Name: ESSAGER
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/ESSAGER-sc-014444899.html
Quality: 4744325 people said the quality is very good!
Author: a***r
Date:
Review: 雖未使用,但是對在S H I E N購買的東西很有信心
顏色: 粉綠色
尺寸: 2m
Author: j***1
Date:
Review: 價格公道,使用方便,CP值高。
顏色: 紫綠色
尺寸: 0.25m
Author: j***3
Date:
Review: 雙頭都是Yype C哦!有質感,會再下單的賣家
顏色: 粉綠色
尺寸: 2m
Author: j***3
Date:
Review: 雙頭都是Yype C哦!有質感,會再下單的賣家
顏色: 紫綠色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.