Author: リ***カ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 軽くて使いやすいです。
顏色: 淺藍色 | 尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260209102751942635708 |
Overall Rating: 4.50/5
Author: リ***カ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 軽くて使いやすいです。
顏色: 淺藍色 | 尺寸: 均碼
Author: t***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: جيدة ………..
顏色: 粉色 | 尺寸: 均碼