
電動臉部清潔刷臉部去角質器、臉部按摩器、防水、可充電超衛生臉部清潔器聲波振動旋轉清潔器設備男女護膚工具、清潔、去角質和按摩、便攜式家居、學校用品和旅行用品,粉紅色
SKU: sb2312055750013722
Price and availability
NT$95
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 2pcs AA |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb2312055750013722 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.