Author: a***1
Date:
Review: Sooo good 👍 definitely recommend it!!
顏色: 白色
尺寸: 均碼


英標插頭
均碼
| Material | PET |
| Color | White |
| Occasion | Gift |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Brush & Combs |
| Interface | Wire |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| 電壓 | 110 V |
| 高度 | 4 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 長度 | 235 cm |
| SKU | sb260309155507489377098 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 9246944 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: Sooo good 👍 definitely recommend it!!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***i
Date:
Review: حرارته نوعا ما كويسة بس مش نفس مفعول الستريتنر رح يخلي الشعر في نفشة
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: C***l
Date:
Review: thanks just received my parcel I try for a while and it works well
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: b***9
Date:
Review: love this ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.