
电动化妆刷清洁器和烘干机,自动硅胶化妆刷清洗机,粉底刷清洁剂
SKU: sb25022000684901316
Price and availability
NT$189
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| 高度 | 12 cm |
| SKU | sb25022000684901316 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.