Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product i recommend it
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 13.5 cm |
| 寬度 | 3.60 cm |
| 高度 | 2.90 cm |
| SKU | sb25092664416465276 |
Author: 9***2
Date:
Review: Good product i recommend it
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 6***9
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: r***f
Date:
Review: Just received it’s fantastic
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 9***0
Date:
Review: Nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.