Author: x***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works like it says it does, value for money.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Nose Hair Trimmer |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 13.20 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb25092165095619692 |
Author: x***x
Date:
Review: Works like it says it does, value for money.
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: d***8
Date:
Review: Sheiinnn wawwww. Godddddd
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: l***e
Date:
Review: satisfied
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: انصح الطلب من شي ان كلش مريح
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.