
电动鼻毛修剪器 男士电动鼻毛修剪器 鼻毛修剪器不伤鼻子 ER417K405 男士电动鼻毛修剪器
SKU: sb260105142329309112441
Price and availability
NT$503
款式:
黑色
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Style Type | Black |
| Type | Nose Hair Trimmers |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 高度 | 2 cm |
| 電壓 | 10 V |
| SKU | sb260105142329309112441 |
Brand Name: Panasonic
Brand Page: https://www.shein.tw/Brands/Panasonic-sc-014444862.html
Quality: 3053576 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.