
优雅的14英寸女士黑/绿水波纹卷发假发,中分造型,采用耐热柔软合成纤维制成,适合日常佩戴、节日活动和角色扮演。这款女士自然短卷发假发采用4*2 U型蕾丝设计,易于造型,适合日常、派对、拍照等场合。蓬松卷曲的波浪发型,短发假发,派对配饰,时尚配饰,爱美人士的理想之选,快速打造时尚发型。
SKU: sb260310105048183764893
Price and availability
NT$320
假髮長度
14 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Green |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260310105048183764893 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.