
Elegant Mixed Gray Bob Wig With Bangs For Mature Women Natural Synthetic Wig For Gray Use Every Day Wear
SKU: sb251203844429321999
Price and availability
NT$791
假髮長度
12 Inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 165 g |
| 直徑 | 35.5 cm |
| 頭圍 | 52-56 cm |
| SKU | sb251203844429321999 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.