
體驗最新款的便攜式電動剃須刀,2023年更進化版——精巧、可充電、多功能!適用於旅行、家居、汽車,是一份用心的禮物!
SKU: sv2310185397090702
Price and availability
NT$159
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Charger Certification | FCC |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 4.6 cm |
| 高度 | 4.6 cm |
| SKU | sv2310185397090702 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.