Author: h***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💥💥💥💥❤️❤️‼️💥🫴💥💥💥💥
顏色: 藕粉色

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 200 |
| 淨重 | 295 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2304069505780370 |
Author: h***5
Date:
Review: 💥💥💥💥❤️❤️‼️💥🫴💥💥💥💥
顏色: 藕粉色
Author: l***1
Date:
Review: 很讚,有機會會回購!
顏色: 黑色
Author: h***n
Date:
Review: 易穿戴: 東西很好我很喜歡~~
顏色: 黑色
Author: 大***酥
Date:
Review: it's so good
顏色: 藕粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.