Author: x***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 跟網路圖片是一樣的,還沒有使用希望能好用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼


Friends @friends| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 12.5 cm |
| SKU | sb2405148860919599 |
Author: x***7
Date:
Review: 跟網路圖片是一樣的,還沒有使用希望能好用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***2
Date:
Review: 很大很大底部不平整使用上不ok
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: y***9
Date:
Review: 梵谷畫作的化妝包 容量很大!裡面還有夾層
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: L***s
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.