Author: J***J
Date:
Review: 方便的工具~家人喜愛~希望滾珠不要退色~
顏色: 彩色
尺寸: 1pc

1pc
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 6.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb260228212482830126966 |
Author: J***J
Date:
Review: 方便的工具~家人喜愛~希望滾珠不要退色~
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Author: j***x
Date:
Review: good products works well fits well
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Author: N***M
Date:
Review: حلوه ؟.؟.؟.؟.؟،؟،؟،؟،؟،
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Author: j***f
Date:
Review: Love love love love love love love love love love love Love love love love love love love love love love love Love love love love love love love love love love love Love love love love love love love love love love love Love love love love love love love love love love love Love love love love love love love love love love love Love love love love love love love love love love love
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.